10 סיבות לצילום אוכל לעסק שלך

בואו נדבר

צילום אוכל בעסקי המזון והמסעדנות חיוניים מאוד, במיוחד בעידן הדיגיטלי שאנו חיים בו כיום. ניהול עמוד עסקי באינסטגרם ובפייסבוק למשל עם קהל עוקבים שרק מחכה לראות תמונות של המנות החדשות שלכם במסעדה יכול לגרות אותם ולגרום להם לרצות להגיע או להזמין משלוח הביתה ובכך להגדיל את המכירות בעסק. כמו כן כדאי לצלם את המנות השונות המוצעות בתפריט המשלוחים שלכם ולהעלות את התמונות אונליין לאתר העסק כדי להגדיל הכנסות.

על התמונות להיראות מקצועיות, מושכות ומפתחות את התיאבון ולכן חשוב שיצולמו על ידי צלם מקצועי בתחום. הנה כמה סיבות לצילום אוכל לעסק שלך:

1 – תמונות מלהיבות של האוכל בעסק שלכם יכולים לגרום ליותר אנשים לבצע הזמנות של משלוחי אוכל. לחילופין גם אלה שכבר יכנסו לאתר העסק לבצע הזמנה של משלוח ויראו את התמונות – ייתכן וירצו לטעום עוד דברים וכך להגדיל את ההזמנה.

2 – גלריית תמונות של האוכל שלכם תשפר את מראה האתר או העמוד העסקי שלכם.

3 – העלאת תמונות מקצועיות וגם אותנטיות מיום העבודה שלכם או מצילומים מיוחדים שתעשו למנות במסעדה יכולים להוות תחליף או בסיס נהדר לפוסט לעמוד העסקי שלכם ברשתות החברתיות.

4 – תמונות וויזואליות מדברות ליותר אנשים מאשר טקסטים כתובים בדרך כלל.

5 – גם אנשים שלא ממש רעבים או לא חושבים על לעשות הזמנה של אוכל ויראו תמונות מגרות של מנות מופלאות בצירוף פרסום אודות המשלוחים באזור – יכולים לפתע לפתוח להם את התאבון ולגרום להם להזמין משלוח.

6 – אתר של מסעדה צריך להיות ויזואלי ולכלול צילומי אוכל ומנות של המסעדה. כך אנשים יתרמו מגודל וכמות המזון במנות שלכם, מאיך המנות נראות והאם כדאי להגיע אליכם.

7 – תדמית מקצועית יותר – מסעדה שמכבדת את עצמה ואת האוכל שלה תצלם את המנות ותפיץ אותם באתר החברה, ברשתות החברתיות ועוד. הרעיון מאחורי זה הוא לשדר מקצועיות ואיכות כמו במסעדות הטובות ביותר.

8 – גם מבחינה שיווקית – פוסטים ופרסומים מקבלים יותר מעורבות כאשר מצורפת אליהם תמונה. לכן כאשר אתם מפרסמים את המסעדה למשל בפייסבוק או באינסטגרם – הרי שתמונה של אוכל מהמסעדה יכולים גם להוסיף לאחוזי ההמרה ולביצועים של הקמפיין.

9 – תוכלו לשלוח בוואטסאפ צילומים של מנות האוכל שלכם לגורמים שונים: לקוחות המתעניינים במשלוח ולא יודעים במה לבחור, מבקרי מסעדות הזקוקים לתמונה יפה לסיקור שלכם בבלוג שלהם, תמונות לתחרויות ועוד.

10 – העברת קונספט ורגש – תוכלו דרך תמונות האוכל שלכם וגם תמונות של אנשים אוכלים ושמחים – להעביר רגשות ותחושות לקהל העוקבים שלכם ולגרום להם לרצות לחוות את האושר ולהזמין את האוכל שלכם.

לסיכום; יש אינספור סיבות מדוע כדאי לצלם את האוכל שלכם בעסק אולם הסיבה הטובה ביותר היא כמובן תדמיתית ושיווקית. אל תחביאו את המנות שלכם – תנו למנות היפות שלכם ולצילומים המרהיבים לעשות את העבודה ולהגדיל את המכירות בעסק.

רוצים לקרוא עוד?