צילומי תדמית

בסנאפ אנחנו שמים דגש על צילומי תדמית אשר מהווים חלון הצצה לעסק, לארגון או לחברה.
צילומי התדמית כוללים בתוכם מספר של סגנונות צילום, החל מהאווירה במקום, צילומים תוך כדי עבודה וכן צילומי פרוטרטים עסקים אשר יכולים להיות משולבים בהתאם.
הצילומים יכולים להיערך בסטודיו של סנאפ או בבית העסק של הלקוח אליו יגיעו צוות הצילום יחד עם סטודיו הנייד לשעת הצורך.
הכי חשוב לנו שהצילומים ישקפו את רוח המקום בהתאם לשביעות רצונו של הלקוח.

בואו נדבר

איך צילום תדמית תורם להצלחת העסק?

הצילום תופס נתח משמעותי בחיים של כל אחד מאתנו. בכל מקום שנלך נראה תמונות ונחשף למסרים שונים, בוודאי בעולם הרשתות החברתיות והמדיה הדיגיטלית שבה אנו נחשפים לתמונות וקבצי מדיה שעות רבות במהלך היום. 

צילומי תדמית הנם סוג צילום שמטרתו היא להבליט את האווירה בעסק, להעביר רעיון או קונספט מסוים, להציג את בעלי העסק, צוות העובדים ו/או את העסק בצורה הטובה והמקצועית ביותר ולהעביר את החוויות בעסק לקהל הרחב כדי לגרום לו לרצות להיות שייך, לסמוך עלינו, לעשו אתו עסקים, לבקר אצלנו ועוד. 

צילומי תדמית דורשים התמקצעות רבה בכל הקשור לתחום המקצועי בצילום, צילום מקצועי להפקת תמונות חדות ברזולוציה גבוהה וכמובן ראש יצירת של הצלם שיכול לראות את התמונה בראשו ולהנחות את המצולמים בהתאם.

יתרונות העבודה עם סנאפ – המרכז החברתי לצילום:

סנאפ הנה חברה המספקת שירותי צילום מקצועיים, לרבות צילומי תדמית וסוגי צילום נוספים לבתי עסק בכל סדר גודל. החברה מגיע עם ציוד צילום מקצועי וסטודיו צילום נייד, ביחד עם צוות צילום מקצועי וניסיון רב שנים בתחום וזאת כדי להפיק עבורכם תמונות מרהיבות שישקפו את החזון האישי והעסקי שלכם ויבליטו את הערכים והיתרונות של העסק שלכם. צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

בחירת המקום לצילום וכן את המצולמים:

בחירת המקום לצילום היא לא מובנית מאליה והיא תהיה חשובה מאוד ואף קריטית להפקת תמונה מדהימה ויוצאת דופן. צילומי תדמית צריכים להפיק עבורכם תמונות מדהימות לעסק שלכם, כאלה שהקהל לא יוכל להישאר אדיש וכאלה שיבליטו אתכם על פני המתחרים שלכם, כאשר שיעבירו מסרים ורגשות, יספרו סיפור וכמובן יהיו מעניינים. המקום לצילום יכול להיות בית העסק אבל זה לא בהכרח תמיד כך. לדוגמה: אם העסק שלכם הוא לימוד אומנויות לחימה למשל – תוכלו לצלם גם בסטודיו/במכון שלכם אך גם תוכלו לצאת לטבע, להצטלם על הרקע המופלא של הטבע. צילומי תדמית יכולים להיות לעתים פגישה עסקית, חתימה על חוזה, צילום של אדם עם חליפה על רקע ניטרלי ועוד אינספור רעיונות. אלה יכולים להיות בבית העסק, בסטודיו מקצועי לצילום, בטבע או אפילו במתחם צילום עם תפאורה שנבנו במיוחד עבור אותם צילומים.

העלאת רעיונות ומה המסר שאנו רוצים להעביר?

בניית הקונספט לצילום והמסר שאתם רוצים להעביר צריך להיות במקביל להחלטה על הרקע והתפאורה שאתם רוצים שיהיו בתמונה גם כן. למעשה אולי כדאי לחשוב על הקונספט אפילו לפני בחירת המיקום לצילומים. מה החסר שאתם רוצים להעביר בתמונה שלכם? עדיף כמובן שזה ישקף את החזון שלכם ואת הדגשים העיקריים שאתם רוצים להעביר. לדוגמה: מאמר כושר אישי ירצה להראות את התמיכה האישית שלו במתאמנים תוך כדי השיעור ולכן יצטלם קרוב אליהם כשהוא מסביר להם איך להשתמש במתקן בצורה נכונה ולא יצלם רק אותם מתאמנים או את עצמו… מסעדה שבנויה על קונספט של אורות מעומעמים ואווירה רומנטית יכולה לצלם זוג מחייך בשולחן עם נרות ואווירה רומנטית, כאשר הם מרימים יחד לחיים.

רוצים לקרוא עוד?

למה דווקא אנחנו?

שירות מנצח עם סנאפ | חברת צילום מקצועית

הבנת הצרכים שלכם

אנחנו יודעים להוציא אתכם על הצד הטוב ביותר

צילום מקצועי עם סנאפ

ערך מוסף

ארגון חברתי המעסיק צלמים עם צרכים מיוחדים

אייקון V

ידע וניסיון עשיר

הצלמים שלנו בעלי נסיון רב

מחירים ללא תחרות | סנאפ חברת צילום

מחירים אטרקטיביים

ונוחים לכל כיס

מעוניינים לקבל את השירות הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר? השאירו פרטים ותנו לנו לדאוג לכם!