צילומי תדמית לנשים

בואו נדבר

צילומי תדמית לנשים

צילומי תדמית חשוב מאוד היום בהרבה מאוד תחומים. מדובר בצילומים המיועדים בדרך כלל לצרכים עסקיים אולם לא רק. הם יכולים לשמש אתכן גם לאתרי הכרויות, לתמונות פרופיל מסודרות לרשתות החברתיות, לתמונות לעיצוב קאבר לספרים או מוצרים שלהן וכפי שאמרנו גם לשיווק ופרסום. צילומי תדמית נעשים בסטודיו צילום מקצועי עם תאורה מתאימה, ציוד טכנולוגי מתקדם וכמובן צלם/ת מקצועיים שידעו להכווין, להדריך ולהעלות רעיונות לגבי זוויות ופוזות צילום אפשריות.

היתרונות של צילומי תדמית לעסק:

  • ניתן להשתמש כתמונת פרופיל מסודרת ומקצועית. תמונה זו יכולה לשמש ברשתות החברתיות, באתר החברה בעמוד האודות/צוות החברה או בכל מקום אחר בו תצטרכו תמונת פרופיל מקצועית ומסודרת.
  • ניתן להשתמש גם בתמונה לת.ז, דרכון ומסמכים חשובים נוספים כיוון שמדובר בתמונה טובה שמצולמת היטב ומוציא אתכם טוב.
  • ניתן להשתמש בתמונות ליצירת פוסטים וחומרים פרסומיים ברשת האינטרנט ובאתר החברה.
  • זה מציג את העסק בצורה מקצועית ורצינית יותר.
  • נהדר עבור נשות עסקים או נשים העוסקות במכירות ונפגשות עם לקוחות. טרם קביעת הפגישה סביר שהצד השני יחפש תמונה שלכן לדעת את מי הוא הולך לפגוש.

להרגיש בנוח ביום הצילום שלך:

האישה שאת צריכה להרגיש הכי בנוח בעולם ביום הצילומים. אישה אוהבת להרגיש טוב בכל תמונה שהיא מצטלמת אליה, גם כזו שהיא מצלמת את עצמה בסלפי באמצעות הסמארטפון במהלך טיול משפחתי. כאשר מדובר בצילומי תדמית המיועדים בדרך כלל לצרכים עסקיים הרי שישנה חשיבות מכרעת למצב הרוח, לסבלנות ולמידת שת”פ עם הצלם/ת. אי אפשר יהיה להסתיר את הרגשות האמיתיים שלכם בתמונה ולכן כדאי לוודא שמצב הרוח שלכן תקין, שאתן מרגישות נהדר ביום הצילומים, שאין לכן הסחות דעת כלשהן וכו’. כדאי לברר אם יש בסטודיו עמדת איפור ואם עלות הצילומים כוללת גם מאפרת מטעם הסטודיו או שאת צריכה להתאפר באופן עצמאי.

מה כולל יום הצילומים שלך?

יום צילומים ממוצע בסטודיו כולל בדרך כלל בין שעה לשעתיים סשן הכנות וצילומים, כאשר לאחר הסשן הלקוח בוחר מספר תמונות נבחרות בהתאם למה שסוכם עם הצלם. תמונות אלה יעבדו עיבוד ועריכה בפוטושופ ויועברו ללקוח כשיהיו מוכנות. בדרך כלל הסטודיו יציע גם שירותי איפור על ידי מאפרת מקצועית/מוסמכת במקום בהזמנה אישית או ביום צילומים מרוכז בו הוא מארח מספר אנשים במחיר מסובסד אחד אחרי השני לצרכי הצילום. כדאי לקבוע יום ושעה לצילומים ולוודא את כל הפרטים מראש, כולל התייעצות לגבי סוג הלבוש והאיפור העשויים להתאים, האם תהיה מאפרת או עמדת איפור עצמית לפחות, כמה זמן צפויים להיות הצילומים, כמה צילומים יקבל הלקוח בסוף לאחר עיבוד ועריכה ועוד. ניתן לקבוע את הצילומים גם במהלך יום העבודה, לקחת אתנחתא קלה בין הפגישות ולהגיע לסטודיו לצילום ולהגיע אל הפגישה הבאה יפים ורגועים יותר כאשר סיימתם את הסידור שלכם. לא כדאי להגיע לצילומים כשאתן מותשות בסוף יום העבודה או ביום מאוד לחוץ שאין לכן בו לפחות שעה לצרכי הכנות וצילומים.

 

רוצים לקרוא עוד?